تلفن ثابت مجازی برای مکالمات در پنل پیامک فعال شد.

تلفن ابری سامانه پیامک هوشمند مدارس مشهد

سامانه پیامک هوشمند مدارس مشهد:امکان فعال سازی خطوط تلفن ثابت مجازی برای مکالمات در سامانه پیامک هوشمند مدارس مشهدفعال شد.

با سلام خدمت کاربران گرامی سامانه پیامک هوشمند مدارس مشهد

امکان فعال سازی خطوط تلفن ثابت مجازی برای مکالمات در سامانه پیامک فراز اس ام اس فعال شد.

در حال حاضر کاربران و نمایندگان می توانند از منو سمت راست > تلفن ثابت ابری نسبت به فعال سازی تلفن ثابت مجازی اقدام کنند.

در سرویس پایه تلفن ثابت، امکان دیورت مکالمه به یک تلفن ثابت یا موبایل وجود دارد و در سرویس حرفه ای می توانند ivr (پیام خوش امدگویی)، صف مکالمات، ضبط صدا، تماس خروجی و… داشته باشید.

در حال حاضر خطوط تلفن ثابت ابری با پیش شماره 9101-021 و 9130-021 ارائه می شود و خط خریدری شده به مالکیت شما در می اید.

هزینه فعال سازی خط در حال حاضر (در جشنواره) 100 هزار تومان است و هزینه فعال سازی سرویس نیز 100 هزار تومان می باشد بنابراین کاربران با پرداخت مبلغ 200 هزار تومان می توانند یک خط تلفن ثابت شهری تهران داشته باشند و از مبلغ پرداخت شده 100 هزار تومان در پنل مخابراتی شارژ می شود.

هزینه دایورت مکالمات به تلفن ثابت هر دقیقه 6 تومان و هزینه دایورت مکالمات به موبایل هر دقیقه 60 تومان است (تعرفه مصوب سازمان تنظیم مقررات)

نکته مهم این است که در این سرویس (سرویس تلفن ابری حرفه ای) امکان برقراری تماس خروجی با شماره اختصاصی شما وجود دارد.

با توجه به اینکه زمان اتمام جشنواره و مهلت ارائه خطوط اسیاتک با 50% تخفیف و شارژ 100 هزارتومانی مشخص نمی باشد پیشنهاد می کنیم هرچه سریعتر نسبت به فعال سازی سرویس تلفن ثابت ابری اقدام نمایید.

تلفن ثابت خصوصا با پیش شماره تهران باعث اعتبار به کسب و کار شما می شود، بنابراین پیشنهاد ما این است به جای اینکه در سایت، اینستاگرام و… شماره موبایل قرار دهید از شماره تلفن ثابت تهران استفاده نمایید تا مردم به برند شما اعتماد بیشتری داشته باشند.

با احترام